Make up

De kunst om je schoonheid te onthullen.

In onze Boutique Cosmetique houden we vooral van het vieren van schoonheid in al haar vormen, kleuren en aspecten. De perfecte match vinden voor jouw behoeften en verlangens is wat we elke dag doen. Binnen ons team gebruiken onze 3 visagisten hun talenten om de kleuren en combinaties te vinden die je teint verbeteren en uw gezicht accentueren. We hebben besloten om met het merk Laura Mercier te werken.

Als pionier van het "Flawless Face" inspireert Laura Mercier Cosmetics vrouwen om hun unieke schoonheidskenmerken te verbeteren door hen producten, technieken en het vertrouwen te geven om hun meest assertieve gezicht te onthullen.

In 1996 creëerde Laura haar eigen merk "Laura Mercier Cosmetics".

Het is nu bijna twintig jaar geleden dat Laura Mercier de cosmeticawereld veranderde met haar baanbrekende innovaties. Laura heeft iconische, best verkopende make-up producten gelanceerd zoals Allure's Best of Beauty bekroonde Translucent Loose Setting Powder, de bekroonde Tinted Moisturizer, het beroemde Caviar Stick Eye Colour potlood en nog veel meer.

Of u nu een schoonheidsbehandeling nodig hebt voor een evenement, specifiek make-upadvies of een privésessie waarin u kunt leren hoe je make-up aanbrengt, ons team staat klaar om u te begeleiden, te adviseren, make-up aan te brengen en u de make-up producten aan te bieden die u gelaatstrekken op natuurlijke wijze laten uitkomen.

Onze soorten zorg

Make-up sessie
45 Minuten70 euros Aanbieden

Privé make-up les en consultatie
75 Minuten90 euros Aanbieden

Een privé sessie waarbij een make-up artist samen met jou de essentiële handelingen voor het aanbrengen van make-up vastlegt. Van de voorbereiding van de huid tot het aanbrengen van de make-up onderzoekt de vakman of vrouw met elkeen hoe de make-up gemoduleerd kan worden en aangepast aan de verschillende looks die men zich gedurende de dag wil aanmeten, terwijl de lijnen en de harmonie van het gezicht gerespecteerd worden.

*Deze consultatie is gratis indien U nadien voor 150 euro make-up producten koopt.